می‌دونستی می‌تونی همین الان با مشاورین ما شروع به صحبت کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

میکروتیک

دوره های خود را در میکروتیک انتخاب کنید

هدف از برگزاری دوره های میکروتیک، یادگیری چگونگی پیاده سازی و مدیریت شبکه های مبتنی بر تجهیزات میکروتیک می باشد. دوره های آموزشی میکروتیک از این جهت دارای اهمیت است که شما با استفاده از تجهیزات میکروتیک می توانید در کمترین زمان ممکن کلیه سرویس های شبکه را پیاده سازی کنید. شرکت MikroTik در حال حاضر یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات شبکه می باشد.

دوره های میکروتیک برگزار شده توسط موسسه نانونت همگی منطبق با سرفصل های میکروتیک می باشد. همچنین این امکان برای دانش پژوهان دوره های میکروتیک وجود دارد تا پس اتمام این دوره ها از طریق این موسسه نسبت به دریافت گواهینامه بین المللی میکروتیک اقدام کنند. برای کسب اطلاعات در رابطه با روزهای برگزاری دوره های آموزش میکروتیک به لینک تقویم دوره های MikroTik مراجعه فرمایید:

MikroTik Certified Network Associate, MTCNA
این دوره به عنوان اولین دوره آموزشی میکروتیک اولین دوره آموزشی میکروتیک شناخته می شود و طراحی آن به گونه ای انجام شده است که دانشجویان در پایان دوره به خوبی با نرم افزار RouterOSو سخت افزار RouterBoard آشنا خواهند بود، در این دوره دانشجویان نه تنها قادر خواهند بود تا کلاینت ها را به اینترنت متصل کنند، بلکه با نحوه پیکربندی، مدیریت، انجام امور ابتدایی مربوط به عیب یابی روترهای MikroTik و همچنین ارائه سرویس های اصلی به کلاینت ها نیز آشنا می گردند.

در حال حاضر موسسه بین المللی نانونت تنها مرکز برگزاری آزمون های بین المللی MTCNA در ایران میباشد و متقاضیان این امکان را دارند که گواهینامه بین المللی شرکت میکروتیک را دریافت نمایند.

دوره‌ میکروتیک MikroTik MTCAN (OVC)

زمانبندی دوره

مدت دوره : 40 ساعت
هزینه دوره آنلاین OVC :
800.000 تومان

دوره آموزشی MTCNA نقطه شروع دوره‌های میکروتیک است.

روز و ساعت

پنجشنبه 18:30 – 13:30 (OVC)

جمعه 13:30-08:30 (OVC)

تاریخ شروع

1399/08/29

1399/09/07

دوره‌ میکروتیک MikroTik Advanced Pack (OVC)

زمانبندی دوره

مدت دوره : 80 ساعت
هزینه دوره آنلاین OVC :
2.000.000 تومان

متقاضیان این دوره باید دوره آموزشی MTCNA را با موفقیت گذرانده باشد.

موسسه نانونت امکان برگزاری کلیه دوره های میکروتیک را در غالب یک پکیج (4 عنوان دوره) به دانش پژوهان ارائه می دهد این مجموعه تشکیل شده از:

  • MTCUME
  • MTCRE
  • MTCTCE
  • MTCWE
روز و ساعت

پنجشنبه 18:30 – 13:30 (OVC)

جمعه 13:30-08:30 (OVC)

تاریخ شروع

1399/08/29

1399/09/07

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com