می‌دونستی می‌تونی همین الان با مشاورین ما شروع به صحبت کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

مایکروسافت

دوره های خود را در شبکه مایکروسافت انتخاب کنید

مایکروسافت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری در جهان است که تقریبا همه ما به شکل روزمره از محصولات این شرکت مانند مجموعه آفیس و ویندوز استفاده می‌کنیم. اگرچه مایکروسافت در ابتدا عمده فعالیت خود را روی توسعه سیستم عامل ویندوز قرار داده بود اما امروزه این شرکت در حوزه‌های مختلفی از جمله سیستم عامل، تولید نرم‌ افزار، سرویس‌های ابری، ذخیره و بازیابی اطلاعات، بازی سازی، تجهیزات همراه و سخت‌افزار ورود کرده است و از طرف دیگر زیرساخت‌هایی را برای شرکای تجاری خود ایجاد کرده است که بتوانند بر بستر آن سرویس‌ها و خدمات خود را ارایه کنند و دوره‌های آموزشی هم برای آشنایی مخاطبان در رابطه با چگونگی توسعه این سرویس‌ها و خدمات طراحی کرده است.

از آنجایی که فعالیت‌های مایکروسافت به یک حوزه خاص محدود نیست، مدارک مایکروسافت هم در شاخه‌های مختلفی تدوین شده است که از مهم‌ترین این حوزه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرایش تجهیزات همراه (Mobility)
  • شاخه زیرساخت و پلتفرم‌های ابری (Infrastructure and Cloud Platform)
  • Productivity
  • مدیریت و تحلیل داده‌ها (Data Management and Analytics)
  • تولید و توسعه اپلیکیشن (App Builder)
  • برنامه‌های سازمانی (Business Applications)

در میان گرایش‌های مختلف مدارک مایکروسافت؛ حوزه شبکه به دلیل گستردگی کلاینت‌های مایکروسافتی و ارایه سیستم‌عامل قدرتمند سرور توسط این شرکت خیلی مورد توجه کاربران فعال در حوزه شبکه و حتی امنیت قرار گرفته است.

مدارک گرایش شبکه مایکروسافت مانند سایر مدارک این شرکت در سه سطح مقدماتی (Associate)، متخصص (Expert) و پیشرفته (Master) تعریف شده است و دانشجویان با انتخاب گرایش خود می‌توانند در هر کدام از این شاخه‌ها مدارک مورد نظر را دریافت و پیشرفت کنند.

پیش از ورود به این حوزه لازم است شما با مفاهیم شبکه و نحوه عملکرد آن آشنا شوید که یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای این کار مدرک Network+ است که توسط شرکت کامپتیا ارایه می‌شود. پس از آشنایی با مفاهیم اولیه شبکه، دانشجو آمادگی لازم برای راه‌اندازی یک شبکه کامپیوتری مبتنی بر ویندوز به شرط تسلط بر کلاینت و سرور مایکروسافت خواهد داشت که برای این منظور دوره سطح MCSA شبکه مایکروسافت گزینه مناسبی خواهد بود.

اما قابلیت‌های ویندوز سرور مایکروسافت تنها محدود به راه‌اندازی یک شبکه کامپیوتری نیست بلکه از این ساختار می‌توان برای فعالیت‌های دیگری از جمله مدیریت زیرساخت‌ها، انتقال اطلاعات و مدیریت فضای ابری استفاده کرد و از آنجایی که این مباحث کاملا مباحث تخصصی هستند در سطح‌های پیشرفته‌تری مانند MCSE دانشجویان باید بر اساس علاقه‌مندی خود یک گرایش را انتخاب و آن را ادامه دهند.

دوره‌ مایکروسافت CompTIA Network+

زمانبندی دوره

مدت دوره : 40 ساعت
هزینه دوره آنلاین OVC :
 350.000 تومان

دوره +Network نقطه مناسبی برای ورود به این حوزه است. این دوره توسط شرکت کامپتیا که جز معتبرترین شرکت‌های ارایه‌ دهنده مدارک بین‌المللی حوزه IT در جهان است، طراحی شده و در همه جای جهان دوره +Network کامپیتا به عنوان سرآغازی برای شروع مباحث شبکه شناخته می‌شود. 

روز و ساعت

زوج 20:00 – 17:00 (OVC)

پنج شنبه 13:30- 08:30 (OVC)

تاریخ شروع

1399/08/26

1399/08/29

دوره‌ مایکروسافت Microsoft MCSA 2016

زمانبندی دوره

مدت دوره : 140 ساعت
هزینه دوره آنلاین OVC :
 1.900.000 تومان

دوره MCSA: Windows Server 2016  آخرین مدرک مایکروسافت در زمینه مدیریت سرورهای مبتنی بر مایکروسافت است. این دوره به مخاطبان این امکان را می‌دهد که بتوانند سرویس‌های مختلف مبتنی بر شبکه را بر پایه ویندوز سرور ۲۰۱۶ مایکروسافت ارایه و با این کار در هزینه‌های فناوری اطلاعات سازمانی تا حد زیادی صرفه‌جویی کنند.

روز و ساعت

تاریخ شروع

دوره‌ مایکروسافت Microsoft MCSE Productivity SharePoint

زمانبندی دوره

مدت دوره : 100 ساعت
هزینه دوره حضوری :
 1.400.000 تومان

در این دوره به فرد دانش و مهارت‌های لازم برای برنامه ریزی و مدیریت یک محیط SharePoint 2016  مایکروسافت و همچنین مهارت‌های لازم در خصوص نحوه نصب ،راه اندازی و عیب یابی محیط‌های SharePoint   آموزش میدهد. این دوره همچنین بهترین دستوالعمل‌هایی را آموزش میدهد که به فرد کمک می‌کند تا محیط‌های  SharePoint خود را بهینه کند.

روز و ساعت

تاریخ شروع

دوره‌ مایکروسافت Microsoft MCSE Messaging Exchange

زمانبندی دوره

مدت دوره : 100 ساعت
هزینه دوره حضوری :
 1.400.000 تومان

این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می گردد، نشانگر توانایی انتقال مجموعه به ابر (Cloud) افزایش کارآیی و انعطاف پذیری کاربران، کاهش خطر از دست رفتن داده و افزایش امنیت اطلاعات مجموعه با استفاده از فناوری Exchange Server است.

روز و ساعت

تاریخ شروع

دوره‌ مایکروسافت Microsoft MCSE Server Infrastructure

زمانبندی دوره

مدت دوره : 100 ساعت
هزینه دوره حضوری :
 1.400.000 تومان

این مدرک که به عنوان سطح تخصص استاندارد جهانی برای متخصصان فناوری اطلاعات محسوب می شود و نشانگر مهارت فرد در راهبری مراکز داده پیشرفته و مدرن با تخصص های مدیریت هویت، مدیریت سیستم، مجازی سازی، ذخیره سازی و شبکه است. 

روز و ساعت

تاریخ شروع

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com