می‌دونستی می‌تونی همین الان با مشاورین ما شروع به صحبت کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

سیسکو

دوره های خود را در سیسکو انتخاب کنید

شرکت سیسکو یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات حرفه‌ای در زمینه شبکه در جهان است. سیسکو اکنون در بیش 150 کشور دنیا مراکز آموزشی را به منظور آموزش طراحی و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری و تجهیزات شبکه‌ای تاسیس کرده است. همچنین شرکت سیسکو مدارک و شاخه های مختلفی را در زمینه شبکه طراحی کرده است که هر کدام از این مدارک سیسکو، حوزه خاصی از قابلیت‌های شبکه را تحت پوشش قرار می‌دهد.

از آنجایی که سیسکو شهرت زیادی در زمینه تولید تجهیزات شبکه‌ای دارد، بسیاری تصور می‌کنند که دوره‌های سیسکو تنها مرتبط با سخت‌افزارهای شبکه می‌شود و این در حالی است که بخش قابل توجهی از سرفصل‌هایی که در دوره‌های سیسکو تدریس می‌شود، مربوط به چگونگی پیکربندی تجهیزات از دیدگاه نرم افزاری است.
سیسکو در سال 2020 تحولات گسترده‌ای را در مدارک خود اعمال کرد. از حذف تمامی گرایش‌های سطح CCNA گرفته تا تغییر گرایش‌های سطح CCNP و CCIE

مدارک سیسکو در سه سطح مقدماتی (Associate)، حرفه‌ای (professional)، تخصصی (Expert) عرضه می‌گردد و گذراندن هر سطح پیشنیاز تحصیل در سطوح بالاتر است. در مدارک جدید سیسکو شاهد حذف گرایش‌های سطح CCNA هستیم و تمامی دانشجویان برای ورود به حوزه سیسکو باید یک CCNA واحد را مطالعه کنند.

در سطح CCNP همچون گذشته شاهد گرایش‌های متفاوتی هستیم با این تفاوت که با حذف یا ادغام بعضی از گرایش‌ها، اکنون 5 گرایش اصلی وجود دارد که هر فرد با مطالعه این سطح می‌تواند به سطح بالاتر یعنی CCIE ورود کند.

در کنار این مسیر آموزشی ما شاهد شاخه جدیدی تحت عنوان Devnet هستیم که عموما بر قابلیت‌ها و امکانات برنامه‌نویسی و اتوماسیون سازی فعالیت‌های شبکه تمرکز کرده است.

دوره‌ سیسکو CISCO CCNA (OVC)​

زمانبندی دوره

مدت دوره : 70 ساعت
هزینه دوره آنلاین OVC :
800.000 تومان

دوره آموزشی CCNA نقطه شروع دوره‌های سیسکو است و با توجه به روند تغییر گواهی نامه ها در سیسکو و طراحی جدید این شرکت برای مشاغل امروز، اکنون دوره ی CCNA در فرم جدیدی ارائه می شود.

روز و ساعت

پنجشنبه 18:30 – 13:30 (OVC)

جمعه 13:30-08:30 (OVC)

تاریخ شروع

1399/08/29

1399/09/07

دوره‌ سیسکو Cisco CCNP Enterprise Network

زمانبندی دوره

مدت دوره : 120 ساعت
هزینه دوره آنلاین OVC :
1.900.000 تومان

دوره آموزشی CCNP Enterprise بر مهارت‌های پیاده‌سازی، مدیریت، و عیب‌یابی شبکه‌های محلی و بزرگ سازمانی متمرکز شده و بر مباحث متنوعی مانند مسیریابی لایه 2 و 3، کیفیت سرویس، امنیت شبکه های محلی، شبکه های وایرلس، HA در تجهیزات شبکه و SDN تاکید ویژه دارد.

روز و ساعت


تاریخ شروع


دوره‌ سیسکو Cisco Pack CCNA, CCNP

زمانبندی دوره

مدت دوره : 200 ساعت
هزینه دوره آنلاین OVC :
2.600.000 تومان

پک ویژه سیسکو از دو دوره پر طرفدار CCNA و CCNP تشکیل شده است که دانشجویان با گذراندن این دوره 200 ساعته با سیسکو و تجهیزات آن در راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری آشنا و آماده ورود به بازار کار به عنوان متخصص سیسکو خواهند شد. تمامی سرفصل‌های ارایه شده در این پک، مطابق با سرفصل‌های رسمی و بین المللی خواهد بود.

روز و ساعت


تاریخ شروع


لیست تجهیزات موجود در لابراتوار سیسکو

  • سرور HP DL 580G6
  • سرور HP DL 380G7
  • Asus TS500
  • Switch Layer 2
  • Switch Layer 3
  • Router 2800
  • Router 2900
  • نرم افزار شبیه‌ ساز سیسکو GNS3 – Packet Tracer
  • Virtualization
  • ایستگاه کاری
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com