می‌دونستی می‌تونی همین الان با مشاورین ما شروع به صحبت کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

سوالات رایج

پرسش های متداول

در پی تاسیس نانونت در سال 1379 ، بیش از یک دهه است که در زمینه فناوری اطلاعات و آموزش دوره های تخصصی و بین المللی IT فعالیت می نماید. نانونت تنها موسسه معتبر IT با برگزاری بیش از 100 عنوان دوره آموزشی تخصصی از قبیل آموزش دوره های شرکت های معظمی چون مایکروسافت، سیسکو، لینوکس، ناول، کامپتیا، اچ پی، ادوب، اتودسک و امنیت اطلاعات و استانداردهای بین المللی در حوزه IT می باشد در ضمن این موسسه برگزار کننده آزمون های بین المللی می باشد.

متقاضی مورد نظر پس از ورود به موسسه و مراجعه به واحد آموزش و کسب اطلاعات تکمیلی توسط مسئول پذیرش راهنمایی گردیده و پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات و مدارک به واحد مالی معرفی میگردد. سپس با مراجعه به مسئول امور مالی نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام قطعی خود اقدام می نماید، و در نهایت پس از تأیید مدیریت آموزش، فرایند ثبت نام پایان می پذیرد.

بلی این مسأله توسط درگاه پرداخت الکترونیکی بانک پارسیان و سامان، امکان پذیر می باشد و قابلیت دریافت کلیه هزینه های آموزشی شما با تخفیف ویژه در جهت فرهنگسازی پرداخت الکترونیکی به متقاضیان ارائه گردیده است.

خیر، ولی دانش کامپیوتر و زبان انگلیسی برای هریک از دوره ها الزامی است که البته در بعضی از دوره های آموزشی طبق شرایطی اختصاصی مدارک تحصیلی مورد نیاز است.

آزمونهای تئوری و عملی پایان دوره 100 درصد از ارزیابی کل دوره را تشکیل می دهد و به دانشپذیرانی که دوره آموزشی مورد نظر را طبق ضوابط و آیین نامه مؤسسه با موفقیت سپری کنند، گواهینامه رسمی موسسه و یا در صورت شرکت در آزمون های بین المللی، پس از احراز حداقل بارم قبولی، گواهینامه رسمی آن دوره از طرف آن شرکت اعتباردهنده اعطا می گردد.
حدنصاب قبولی در آزمون های داخلی موسسه کسب بارم 600/1000 می باشد

این مؤسسه در پایان هر دوره اقدام به جذب فارغ التحصیلان رتبه اول جهت شرکت در کارگاه های آموزشی رایگان خود نموده و فارغ التحصیلان ممتاز دوره ها را برای امور کارورزی به شرکتهای همکار و فعال معرفی می نماید و در ضمن به رتبه های اول و دوم هر دوره امتیازات مشخصی در باشگاه مشتریان نانونت اضافه می گردد.حدنصاب قبولی در آزمون های داخلی موسسه کسب بارم 600/1000 می باشد

(برای مثال: دوره کارگاه عملی شبکه MCSE LAB, MCITP LAB)
کلیه محتوای دوره ها با توجه به تخصصی بودن آنها دقیقا خاص این مؤسسه طراحی شده و منحصر به فرد می باشد و توسط کادر علمی موسسه تهیه و جمع آوری گردیده است.

 • تکمیل فرم ثبت نام حضوری و یا اینترنتی
 • 2 قطعه عکس رنگی پشت نویسی شده 3×4
 • کپی شناسنامه و کپی کارت ملی
 • واریز مبلغ شهریه هر دوره به حساب های موسسه (حضوری و یا اینترنتی) و تحویل چک در وجه موسسه (طبق صورت برنامه مالی موسسه)

ساعات شروع و ختم کلاسهای نانونت از 9:00 الی 21:00 می باشد . امکان برگزاری کلاس در کلیه ساعات کاری نانونت وجود دارد . کلاس ها معمولا به دو روش جلسات 4 ساعته و یا کمپ های 8 ساعته برگزار می گردند .
به دلیل تنوع بیشتر ساعت های دوره ها کلاسهای نانونت به 3 گروه صبح ها ، بعد از ظهرها و پنجشنبه و جمعه ها تقسیم بندی شده است

 • کلاسهای گروه 1 (صبح ها) در ساعات 9:00 الی 13:00 در روزهای شنبه تا چهارشنبه برگزار می گردند.
 • کلاسهای گروه 2 (بعد از ظهرها) در ساعات 13:00 الی 17:00 و یا 17:00 الی 21:00 در روزهای شنبه تا چهارشنبه برگزار می گردند.
 • کلاسهای گروه 3 (پنجشنبه و جمعه) مناسب افراد شاغل می باشد که از 9:00 الی 13:00 – 13:00 الی 17:00 و 17:00 الی 21:00 برگزار می گردند.

هر کلاس در نانونت در طی اجرا نیاز به فعالیتهایی دارد که به منظور مدیریت این فرآیندها برای هر کلاس مسئولی تعیین می گردد . مواردی چون هماهنگی های برگزاری کلاس ، تهیه کتب و مستندات لازم ، پاسخگویی به سوالات ، برقراری ارتباط با دانش پژوهان جهت رفع نیازهای آموزشی آنان و هماهنگی لازم با مدرسین دوره از جمله فعالیت هایی است که مسئول دوره از ابتدا تا انتهای کلاس انجام داده و همچنین برای ثبت نام و اطلاع رسانی در سایر دوره ها نیز به فراگیران کمک و راهنمایی می نماید.

بله – با توجه به تقاضای دانشپذیران، ساعات و روزهای برگزاری این دوره ها قابل تغییر می باشند (البته با توجه به مقررات آموزشی مندرج در فرم ثبت نام)
و البته شایان ذکر است در صورت اعلام و تایید فراگیر و همچنین شروع دوره مورد نظر تحت هیچ شرایطی جابجایی دوره ها و روزها امکانپذیر نمی باشد و متقاضی موظف به حضور در دوره مورد نظر می باشد.
این مورد فقط برای خانم های باردار با گواهی پزشکی و آقایان مشمول دارای گواهی اعزام به خدمت مستثنی می باشد.

پس از مراجعه به واحد آموزش موسسه و دریافت فرم مشاوره از مسئول پذیرش و تکمیل آن، فرد مورد نظر جهت انجام مشاوره به نزد مشاور و یا اساتید مورد نظر راهنمایی می گردند.

خیر- استفاده از مشاوره در هر زمان و بدون پرداخت هزینه میسر می باشد.

بله – این امر با هماهنگی واحد آموزش، میسر می باشد.

بلی در حال حاضر امکان برگزاری آموزشهای از راه دور (E-Learning) و کلاسهای مجازی (V-Class) فقط برای برخی از دوره های آموزشی ویژه سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی با توجه به زیرساخت های موجود قابل اجرا می باشد.

محل برگزاری کلاسها در مؤسسه بین المللی نانونت می باشد. لیکن چنانچه سازمان یا شرکتی درخواست برگزاری دوره های آموزشی را در محل خود مد نظر داشته باشد، می تواند با واحد آموزش تماس برقرار نماید.

 • آدرس مؤسسه: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ملک، پلاک 569
 • آدرس موسسه: تهران، خیابان جردن، کوچه مهیا، پلاک 243
 • تلفن: 88471444 ،88471333 ، 88451411 ، 88412225 ، 88415535

بله به ازای ثبت نام همزمان در بیش از یک دوره شامل تخفیف های ویژه ای می گردد.

بله کلیه دانشپذیران محترم می توانند، در هر یک از زیر دوره ها به صورت مجزا شرکت نمایند.

برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی بین المللی IT (دوره های آزاد) در قالب آموزشهای کوتاه مدت و پودمانی است.

گواهینامه پایان دوره موسسه مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران سابق (معاونت توسعم سرمایه منابع انسانی نهاد ریاست جمهوری) اعطا می گردد.

 1. مشارکت در ارتقای سطح دانش و فرهنگ جامعه
 2. کمک به تربیت نیروی انسانی کارآمد و ماهر مورد نیاز بخش های مختلف جامعه
 3. فراهم آوردن زمینه مناسب برای دسترسی مردم به آموزش های علمی – کاربردی قلمرو فعالیت
 1. کمک به ارتقای سطح دانش و فرهنگ در جامعه
 2. تعمیم و توسعه آموزش عالی کاربردی و تخصصی
 3. کاهش تقاضای اجتماعی برای ورود به آموزش عالی رسمی
 4. ارائه آموزش های مداوم برای دانش آموختگان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی
 5. آموزش مورد نیاز و علاقه آحاد جامعه

مدرسین نانونت از میان مجرب ترین متخصصین IT که تجربه اجرائی لازم را دارا می باشند ، انتخاب می گردند . نانونت برای به کارگیری مدرسین خود فرآیند چند مرحله ای ایجاد نموده است تا از کیفیت کار مدرسین خود مطمئن گردد.
از میان متقاضیان تدریس افرادی که رزومه مورد نظر نانونت را دارا باشند پس از مصاحبه اولیه و طی چندین مرحله مورد ارزیابی دانش و روش تدریس قرار گرفته و مراحل بهینه سازی روش تدریس ، تهیه طرح درس و مدیریت کلاس را طی می نمایند . سپس در اولین دوره ها بر کار آنان نظارت دقیق انجام می پذیرد و ضمن اجرای ارزیابی های مختلف ، بازخورد دانشجویان نیز مورد نظر گرفته می شود تا از کیفیت کار مدرسین اطمینان کامل حاصل گردد شایان ذکر است روش های نظارتی برای کنترل کیفیت کلاس ها و تدریس مدرسین به صورت پیوسته اعمال می گردد.

کلیه موسساتی که دارنده مجوز رسمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و معاونت توسعه منابع انسانی که وابسته به نهاد ریاست جمهوری می باشد.

متقاضیان باید حداقل مدرک دیپلم متوسطه را دارا باشند.

بله – معاونت توسعه منابع انسانی سازمان نهاد ریاست جمهوری به این منظور، غیر از نظارت مستقیم و مستمر آموزشی، موسسات را موظف می نماید فهرست اسامی و مشخصات ثبت نام شدگان دوره های آموزشی یا اطلاعات دیگری که خواسته شود را در اختیار این واحد قرار دهند.

بر عهده اعضا محترم هیئت علمی، مدیریت آموزش و سرگروه اساتید موسسه بر اساس فاکتورهائی خاص پس از مطرح شدن در جلسه شورای سیاست گزاری آموزشی می باشد.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com