می‌دونستی می‌تونی همین الان با مشاورین ما شروع به صحبت کنی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

تاییدیه های بین المللی

موسسه بین المللی نانونت بدینوسیله به اطلاع میرساند:

ما قادر به همکاری با بسیاری از رهبران استراتژیک در صنعت فن آوری اطلاعات می باشیم.
در زیر لیستی از همکاران، که ما را در به رسمیت شناختن در عمق و توانایی برای ارائه آموزش های فنی تایید نموده اند معرفی می نماییم.

شرکت پیرسون وی یو ای به عنوان یکی از  برگزار کنندگان آزمون های بین المللی شرکت های مطرحی چون سیسکو، کامپتیا، ناول، ادوب و .. در دنیا می باشد که موسسه بین المللی نانونت به عنوان مرکز آزمون معتبر این شرکت در کشورهای آمریکا، امارات، ترکیه، عراق و افغانستان دارای مرکز آزمون مجهز و مورد تایید شرکت نامبرده جهت برگزاری بیش از 200 عنوان آزمون در حوزه IT می باشد.

انجمن مهندسین کامپیوتر آمریکا یکی از معتبرترین مراکز سیاست گذاری در حوزه آموزش های مقدماتی و پیشرفته حوزه فناوری اطلاعات در دنیا می باشد این مرکز به عنوان یکی از مراکز علمی دنیا دارای بیش از 2000 شریک آموزشی در سراسر جهان می باشد که موسسه بین المللی نانونت از سال 2008 میلادی به این مهم CompTIA Academy Partner Program  نایل گردید.

شرکت پرومتریک آمریکا یکی از شرکت های رسمی برگزارکننده آزمون های بین المللی بیش از یک 200 شرکت و دانشگاه از قبیل شرکت های مایکروسافت و یا دانشگاه های مطرحی چون ام آی تی می باشد از اینرو موسسه بین المللی نانونت به عنوان نماینده این شرکت در کشورهای آمریکا، امارات متحده عربی، ترکیه، عراق و افغانستان می باشد.

موسسه بین المللی نانونت داراری مجوز رسمی برگزاری آزمون های بین المللی شرکت های HP ،Adobe ،Autodesk و Certiport تحت عنوان Nanonet International IT Higher Education در کشور افغانستان می باشد.

شرکت مایکروسافت به همکاران آموزشی خود که در حوزه آموزش های تخصصی فناوری اطلاعات فعالیت می نماید عضویت در مرکز آموزش آکادمیک فناوری اطلاعات را به همراه استفاده از امکانات و منابع آموزشی و استفاده از گواهینامه رسمی داخلی شرکت مایکروسافت را اعطا می نماید از این لحاظ از بدو ایجاد این مرکز آکادمیک موسسه بین المللی نانونت به عضویت رسمی این برنامه آموزشی و استفاده از مزایای آن برای بهبود و رشد تحصیلی فراگیران خود پیوسته است.

موسسه بین المللی نانونت افتخار دارد که بیش از شش سال متوالی به عنوان پارتنر آموزشی شرکت مایکروسافت بوده و خدمات کاملی از مجموعه توانمندی های این شرکت را در حوزه آموزش و فروش لایسنس محصولات را ارائه می نماید.

نانونت موفق به اخذ مجوز پارتنر آموزشی نقره ای شرکت ناول در سال 2010 نائل گردیده و همچنین در سال 2011 موفق به اخذ مجوز پارتنر طلایی این شرکت گردید قابل ذکر است این همکاری در سال 2013 بر اساس سیاست های موسسه متوقف شد.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com